Sekabet177.com Yeni Giriş Adresi


 

Sekabet Yeni Giriş İçin Tıkla

 

Sekabet giriş adresi Sekabet176.com BTK tarafından kapatıldı, Sekabet yeni adresi Sekabet177.com oldu. Artık Sekabet üyeleri, tarayıcılarının adres çubuğuna Sekabet177.com yazarak siteye sorunsuz erişim sağlayabilir. Aynı zamanda Sekabet’ in üye hesaplarını yeni adrese taşıması sayesinde hesaplarına giriş yapabilir ve mevcut bakiyeleri ile bonuslarını kullanabilir.
 

Sekabet’ e ilk kez üye olacak bahis tutkunları da mobil ya da masa üstü cihazlarında kullandıkları tarayıcının adres çubuğuna Sekabet177.com yazarak siteye erişim sağlayabilir.

 

6de614fd9ae3ea69fd75192f2ca7782336ec5a4b953bb7c2f4pimgpsh_fullsize_distr

 

Siteye erişim sağlayan kullanıcıların, üye kaydı oluşturmaya başlayabilmesi için öncelikli olarak sitenin sağ üst köşesindeki yeşil renkli ‘Yeni Üye’ butonuna tıklaması gerekir. Bu butona tıklandığında ekrana üyelik formu gelir ve kullanıcıdan formu eksiksiz doldurması istenir. Üyelik formunun doldurulması neticesinde ise üyelik işlemi tamamlanır.
 

Her üye sadece bir tane Sekabet hesabına sahip olabilir ve üye formundaki alanların doğru bilgiler ile doldurulması gerekir.
 

Üye kaydını oluşturan yeni üyeler, sitenin üst kısmında bulunan ‘Sisteme Giriş’ butonuna tıklayıp, üye kaydı sırasında belirledikleri kullanıcı adı ve şifreyi yazarak hesaplarına giriş yapabilir.
 

Sekabet Yeni Giriş İçin Tıkla

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

[i]
[i]
DMCA
PROTECTED