Restbet’e Nasıl Para Yatırabilirim?

Restbet136.com Giriş İçin Tıkla

 

Geçtiğimiz aylarda yenilediği arayüzü ile Restbet yeni giriş adresi Restbet136.com üzerinde lisanslı ve güvenilir şekilde hizmet sunmaya devam ediyor. Bakıldığında, özellikle son dönemde oranları bakımından başarılı sayılabilecek bir platform olan Restbet para yatırma işlemleri açısından da epey geniş bir portföye sahip.
 

Bugünkü yazımızda, Restbet’e nasıl para yatırabileceğinizi ve bu işlemleri kaç dakikada yapabileceğinizi aktardık. Siz de, Restbet para yatırma yöntemleri hakkında bilgi almak istiyorsanız, yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.
 

Aşağıdaki yöntemler, Restbet’in kabul ettiği yatırım yöntemleri olarak bilinmektedir ve bilgiler canlı destekten edinilmiştir.

 


 

Havale Yöntemi ile Para Yatırma

Restbet para yatırma yöntemi olarak havale yöntemini portföyü içerisinde barındırmaktadır. 7/24 Kartlı ve kartsız işlem yapabileceğiniz ATM’lerden Restbet’e minimum 50 TL ve katları şeklinde yatırım gerçekleştirebilirsiniz. Canlı destekten alabileceğiniz güncel hesap numaları ile yapacağınız işlem, yaklaşık 3 dakika sonra Restbet hesabınızda görüntülenebilmektedir.
 

Cepbank ile Para Yatırma

Türkiye’deki hemen her banka ile çalışan Restbet’te Cepbank yöntemi de aktif olarak kullanılıyor. Restbet’te 15 – 30 dakika arasında tamamlanabilecek Cepbank yöntemiyle para yatırma işlemini, minimum 50, maksimum ise günlük 1000 TRY’ye kadar yapabiliyorsunuz.
 

 • TLNakit
 • Sıklıkla bahis siteleri için kullanılan bir ödeme yöntemi olarak TL Nakit ile de Restbet’e yatırım yapabilmeniz mümkündür. Restbet TLNakit yöntemi ile minimum 10, maksimum 100.000 TRY günlük yatırımı kabul edebilmektedir. İşlemleriniz, 15 dakika içerisinde Restbet hesabınıza yansımaktadır.
   

 • Ecopayz
 • Global bir ödeme yöntemi olan Ecopayz ile de Restbet’e yatırım yapabiliyorsunuz. Restbet, Ecopayz yöntemi ile minimum 10 TRY, maksimum ise günlük 10.000 TRY’ye kadar yatırımı kabul edebiliyor. Ecopayz’den parayı gönderdikten 3 dakika sonra Restbet hesabınıza geçebilen tutardan yatırım bonusları kazanabilmeniz de cabası.
   

 • Astropay
 • Yine global bir ödeme yöntemi olan USD bazlı Astropay ile Restbet’e minimum 10; maksimum günlük 500 USD yatırım gerçekleştirebiliyorsunuz. İşlem, ön ödemeli kart sistemi olduğundan anında Restbet hesabınıza yansıyabiliyor.
   

 • Paykasa
 • EUR bazlı bir ödeme yöntemi olan Paykasa ile de Restbet’e minimum 10, maksimum günlük 500 EUR yatırım gerçekleştirebilmeniz mümkün. Tıpkı Astropay gibi ön ödemeli kartlar şeklinde çalışan Paykasa ile yatırımlarınız anında Restbet hesabınıza yansıyabiliyor.
   

Restbet136.com Giriş İçin Tıkla

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

[i]
[i]
DMCA
PROTECTED