Rbet65.com Yeni Giriş Adresi

 

Rbet Yeni Giriş İçin Tıkla

 

Popüler online bahis adreslerinden biri olan Rbet61.com engellendiği için siteye giriş Rbet65.com üzerinden yapılıyor. Kayıtlı kullanıcılar, hesaplarına ulaşabilmek için bir süre beklemek zorunda kaldı. BTK tarafından getirilen erişim engeli kısa süre içerisinde çözüme kavuşturuldu.
 

Üyelerinin mağdur olmasını istemeyen Rbet, getirilen engellemelere rağmen hizmet vermeye tüm hızıyla devam ediyor. Güncel adresinde de eski site tasarımına ulaşılmaktadır. Adres dışında değişiklik yapılmadığı için eski üyeler alıştıkları düzende oyun oynayabilirler.

 

 

Rbet Hakkında

RoarBetting DF Limited şirketi tarafından kurulan Rbet, 2016 yılında Türkiye sektörüne katıldı. Sahip olduğu İngiltere lisansı ile üye adaylarına güven aşılayan site, kısa sürede üye sayısını arttırdı. Türk üyelerin siteyi rahatlıkla kullanabilmesi için Türkçe dil desteği de eklenmiştir.
 

Türkiye’den lisans almadığı için kapatılan siteye giriş için yeni adresi kullanmak yeterlidir. Üye olmak isteyenlerde aranan tek şart, yaş şartıdır. 18 yaşın altındaki kişiler Rbet’e üye olamaz. Üye adaylarından herhangi bir ücret de beklenmemektedir. Aksine, yeni üyelere özel bonus fırsatları sunuluyor.

 

Rbet Yeni Giriş İçin Tıkla

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

[i]
[i]
DMCA
PROTECTED