Bahsegir6.com Yeni Giriş Adresi

bahsegir-logo
 

Bahsegir6.com Giriş İçin Tıkla

 
Şubat 2016 tarihi itibari ile Türkiye Online Gaming sektörü içerisinde bulunmaya başlayan Bahsegir sitesi, hizmete başladığı kısa bir süre içerisinde geniş bir Online Gaming oyuncusu kitlesine ulaşmıştır.

Bu sahip olduğu geniş oyuncu kitlesi ile Online Gaming hizmetlerini, Bahsegir5.com adresi ile sürdürmekteydi. Ta ki, geçen günler içerisinde BTK erişim engeli ile karşılaşana kadar. Bahsegir5.com’un erişim engeli dolayısı ile kapatılmasından sonra, Bahsegir sitesi yöneticileri hemen yeni bir adrese, geçiş yaptılar. Böylelikle, sitede yer alan hiçbir Online Gaming oyuncusunun mağdur olması engellenmiş oldu. Sitenin yeni açmış olduğu giriş adresi ise, Bahsegir6.com olarak belirlenmiştir.

Bahsegir sitesi, yeni adresi ile vermiş olduğu Online Gaming hizmetlerine kaldığı yerden devam etmektedir. Eski adresine erişim engeli dolayısı ile kapatılmış olmasından dolayı, üyelerinin bu engellemeden dolayı mağdur olmamalarını engellemek amacı ile hem hızlı bir geçiş süreci geçirdiler, hem de eski site üzerinden yapılan yeni siteye yönlendirme işlemleri ile üyelerinde bu durumdan haberdar olmaları sağlanmıştır.
Yeni adrese geçiş yapılmış olmasına rağmen, Bahsegir sitesinde yer alan tüm Online Gaming ve bahis oyuncularının, bilgilerinde veya verilerinde hiçbir kayıp meydana gelmemiştir. Bu sebeple, yeni adres üzerinden de Bahsegir’in sağlamış olduğu avantajlı imkanlar ve Online Gaming hizmetleri eski adresteki kalitesi ile kaldığı yerden devam etmektedir.

Online Gaming sitesi Bahsegir’de, ödeme yöntemleri seçenekleri için hem klasik ödeme yöntemleri, hem de sanal ödeme yöntemleri bulunmaktadır. Klasik ödeme yöntemleri içerisinde 2 farklı yöntem bulunmaktadır. Bu 2 farklı klasik ödeme yöntemi, banka havalesi ile Cep Bank ödeme yöntemleridir.

Bahsegir’de üyelere sunulan sanal ödeme yöntemlerinde ise, AstroPay, PayKasa, EcoPayz ve PidPay ödeme yöntemleri yer almaktadır.
 

Bahsegir6.com Giriş İçin Tıkla

Bir yorum

 1. Arkadaşlar,
  Nereden buldunuz bilmiyorum ama lütfen telefonuma kumar davetleri göndermeyin.
  Hayatım boyunca kumar oynamadım ve oynamak istemiyorum.
  Lütfen başka kurbanlar arayın ve beni rahatsız etmeyin,rahatsız edecek olursanız
  hakkınızda şikayetçi olacağım.
  Lütfen,lütfen ve yine lütfen

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

[i]
[i]
DMCA
PROTECTED