82bets10.com Yeni Giriş Adresi


 

Bets10 giriş adresi 81bets10.com’ a erişim BTK tarafından engellendi, Bets10 yeni adresi 82bets10.com olarak değişti. Bundan sonra Bets10 üyeleri, 82bets10.com adresini kullanarak siteye sorunsuz erişebilir ve yeni adrese taşınan hesaplarına giriş yapabilir. Üstelik hesaplarında var olan bakiye ve bonuslarında kayıp yaşanmaz ve giriş bilgilerinde değişiklik olmaz.
 

Bets10 üyesi olmak isteyen kullanıcılar da 82bets10.com adresine erişim sağladıktan sonra ücretsiz kayıt işlemini gerçekleştirebilir. Bunun için sitenin sağ üst köşesinde yer alan ‘Hesap Açın’ butonuna tıklayıp, üye formunu doldurmaları yeterlidir.

 

 

Ancak üye formunun doldurulması sırasında, doğru bilgilerin verilmesine dikkat edilmelidir. Çünkü üyenin para çekme işlemi için kullanmak istediği hesabın bilgileri, Bets10 hesap bilgileri ile karşılaştırılır ve birebir uyum göstermediğinde üyeye ödeme yapılmaz. Aynı zamanda Bets10, sahte bilgiler ile açılmış hesabı geçici ya da kalıcı olarak kapatma hakkına sahiptir.
 

Kaydını oluşturan üyeler, sitenin üst kısmındaki ‘Giriş’ bölümünden hesaplarına giriş yapabilir; ancak site hizmetlerinden faydalanabilmek için girişin ardından para yatırma işlemini yapmaları gerekir.

 

Bets10 Yeni Giriş İçin Tıkla

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

[i]
[i]
DMCA
PROTECTED